Teva’da Çalışmak

Refahı bir yaşam tarzı yapmak için birlikte çalışıyoruz. Amacımız, hem işte hem de evde, geniş bir fayda yelpazesi ile en iyi olmanıza yardımcı olmaktır.

Çalışanlarımız en değerli varlığımızdır

Teva’da, gelişmiş refahı bir yaşam tarzı yapmak için birlikte çalışıyoruz. Amacımız hem işte hem de evinizde sizin ve ailenizin en iyisi olmanıza yardımcı olmaktır.

Sizi ve ailenizi sağlıklı bir iş/yaşam dengesiyle desteklemenize yardımcı olacak çok çeşitli sağlık ve refah, finansal güvenlik ve yaşam tarzı yararı seçenekleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Bunlar arasında:

  • Doğum günü izni ve sürprizi
  • Merkez ofis çalışanlarımız içinesnek çalışma seçenekleri
  • Tüm çalışanlarımız için destekleyici sağlık programları

Çeşitlilik ve Katılım: Bu, birbirimize tüm farklılıklarımız ile değer vermemiz anlamına gelir. 

Çeşitliliğe sahip çalışan tabanımızı güçlendirmek ve kapsayıcı bir kültür oluşturmak hem bir zorunluluk hem de bizi hastalarımıza, ortaklarımıza ve topluluklarımıza yaklaştırmak için bir fırsattır. Teva çalışanları, herkes için daha kapsamlı bir kültür oluştururken, bizi yeni anlayışlara ve fırsatlara bağlayan çeşitli deneyimler, yetenekler ve bakış açıları benimsemiştir. Tüm çalışanların sağlığı iyileştirmek ve insanların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak için önemli katkı yaptıklarını bilerek, kendilerini bağlı hissedebilecekleri bir çalışma ortamı sağlamaya çalışıyoruz.

En İyilerle Birlikte Gelişin: Profesyonel Gelişim

Teva’da liderliğin bir yaşam boyu öğrenme yolculuğu olduğunu düşünüyoruz.

Yüksek performanslı bir organizasyon olarak, çalışanlarımızın sürekli gelişmesini taahhüt ediyoruz ve profesyonel gelişiminizi, liderlik gelişiminizi ve kariyer yönetiminizi desteklemek için çok çeşitli benzersiz tasarım ve geliştirme araçları ve kaynakları sunuyoruz. Bunlar çeşitli sınıf içi ve online alternatiflerin yanı sıra tüm seviyelerdeki ve iş alanlarındaki çalışanlar için başka fırsatları da içermektedir.

Yöneticiler aynı zamanda sınırlarını keşfetmeleri, birey olarak büyümeleri ve şaşırtıcı şeyler yapmak için alan yaratma ve tutma potansiyellerini ortaya çıkaracak yeni çalışma biçimleri öğrenmeleri konusunda da teşvik ediliyor. Mesleki gelişim sorumluluğu her bireye ait olmakla birlikte, birçok ülkede, Teva çalışanları resmi mesleki kalifikasyonlarının peşinden gitmeye teşvik ediliyor. Mümkün olduğu yerlerde, bunun için finansal destek de sağlayabiliriz.

Sosyal Etki: Katılın

Sağlığı iyileştirme taahhüdümüz, sağlık hizmetlerine erişimi artıran ve içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumların refahına katkıda bulunan bir dizi faaliyetle hayata geçirilmektedir. Çalışan gönüllülüğü, toplum stratejimizin ayrılmaz bir parçasıdır ve hasta sağlığını destekleyen çeşitli programlarda kar amacı gütmeyen kuruluşlarla ortaklık yapıyoruz.