Güvenebileceğiniz Kalite

Araştırma ve geliştirmeden ilaçlarımızın hastalara ulaşım anına kadar Teva’nın kaliteye olan bağlılığı tavizsizdir.

Teva’nın geniş küresel operasyonel ağı 30’dan fazla ülkede 70’ten fazla üretim tesisinde yaklaşık 25.000 çalışanı içermektedir 01.

Teva, ilaç geliştirme kapasitelerini cihazlar, hizmetler ve teknolojiler ile birleştirmek yoluyla karşılanmayan hasta taleplerine cevap vermek üzere jenerik ve ihtisas ilaçları alanlarını global araştırma ve geliştirme biriminde birleştiriyor.

Kaliteli jenerik ve ihtisas alanındaki farklı pazarlara hızlı ve etkili bir şekilde sunmak için çabalıyoruz.
Bunu yapan ekip, Ar-Ge, Kalite Güvencesi , Ruhsatlandırma İşlemleri, bilimsel ve lojistik destek, müşteri hizmetleri, pazarlama ve satış gibi iş alanlarına yayılmaktadır.

Teva dikey olarak entegre olma avantajına sahiptir, bu da ilaç etkin maddelerinin (API) büyük bir kısmının kendi API üretim şirketimiz TAPI tarafından tedarik edildiği anlamına gelmektedir.

Aslında, TAPI genel ve özel API’lere geliştirme aşamasından itibaren benzersiz bir şekilde erişim sağlayarak jenerik ürünlerin pazara zamanında dahil edilmesini sağlar.

 
Kalite Güvencesi

Teva’nın kaliteye olan bağlılığı tavizsizdir ve en yüksek kalite ve uygunluk standartlarına göre üretim yapıyoruz. Bu odak, ilaçlarımızın geliştirilmesi ve üretilmesinin her aşamasında belirgindir. Tüm üretim süreçlerimiz doğrulanır ve ürünler, üretim sürecinde en yüksek kalite ve uygunluk standartlarına uyumu sağlayan en son teknoloji test ekipmanı kullanılarak test edilir ve sertifikalandırılır.

Teva Global Operasyonlar, ilk ham maddemizi tedarik ettiğimiz andan ilaçlarımızın hastalara ulaştığı ana kadar global tedarik zincirimizin performansını optimize etmeye kendini adamıştır. Zamanında, güvenilir ve uygun maliyetli bir global dağıtım yeteneğinin, müşterilere ve hastalara ihtiyaç duydukları yerde ve zamanda güvenli, etkili, yüksek kaliteli ürünler sağlamada kritik öneme sahip olduğunu biliyoruz. Teknolojik olarak gelişmiş yüksek hacimli dağıtım tesislerimiz, sınıfının en iyisi ürünleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmamızı sağlar.


Referanslar

  1. Back to contents.

    2018 Teva Global Operasyonlar dahili verilerine dayanır