Teva’da Gelişim

Hırvatistan'daki üretim tesisinde çalışanlar
Teva Hırvatistan'da çekilmiş fotoğraf

Bu makaleyi paylaş:

Teva'da kariyerinize başlamak, potansiyelinizi gerçekleştirmenize destek olacak çeşitli fırsatlar ve deneyimler sunan bir gelişim yolculuğuna çıkmak anlamına gelir. Çalışanlarımızın büyümesi ve gelişmesi, işimizin gelecekteki başarısı için çok önemlidir.

Yaptığımız işin çeşitlilik arz eden yapısı, zengin bir kariyer skalasını da beraberinde getirmektedir. İlgi alanınız ve deneyiminiz ister Ar-Ge, üretim, tedarik zinciri, satış veya işimizin başka bir alanında olsun, faaliyet gösterdiğimiz 60 ülkede yönelebileceğiniz birçok alan bulunuyor. Teva, bu yollara erişmenizi sağlayarak sizi ödüllendirici bir kariyerle büyümeye ve öğrenmeye teşvik eder.

Kişiselleştirilmiş gelişim planınız

İleri görüşlü bir organizasyon olarak, hızlı bir şekilde gelişiyoruz - ve sizin de bu fırsata sahip olmanızı istiyoruz.

Gelişim planınızı yönlendirmeniz için sizi güçlendireceğiz, böylece proaktif olarak gelişim fırsatları arayarak gelişim planınızı olmak istediğiniz yere yönlendirebilirsiniz. Ayrıca, yöneticinizle sürekli ve anlamlı bir diyalog içinde olmanız teşvik edilecek, geri bildirimler performansınızı artıracak ve size en iyi şekilde çalışmanız için ilham verecek şekilde yapılandırılacaktır.

Kariyer gelişiminin önemi

Kariyerinizde ilerlemek, proaktif bir şekilde gelişim fırsatları aramaktan, anlamlı işlerle uğraşmaktan ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktan daha fazlasıdır. Bu aynı zamanda Teva'nın kariyer gelişimi temelinin bir parçası olan yeni beceriler öğrenmekle de ilgilidir.

Mevcut rolünüzde başarılı olmak ve tam potansiyelinize ulaşmak için becerilerinizi geliştirmeniz çok önemlidir, özellikle de dijital dünyada. Yeteneklerinizi korumanız ve geliştirmeniz için size araçlar ve eğitim sağlayarak şirketimizin lider bir ilaç markası olarak konumunu korumasında sizi aktif bir ortak haline getiriyoruz.

Çalışanlarımızın kişisel gelişimine odaklanmamız, açık pozisyonlarımızın neredeyse %40'ının Teva çalışanları tarafından doldurulduğu ve pozisyonların %25'inin yalnızca şirket içindeki çalışanlara teklif edildiği gerçeğinde kendini göstermektedir.

Sizin için sunduğumuz öğrenme fırsatlarımız

Çalışanlarımızı ve yöneticilerimizi desteklemek amacıyla, mesleki ve kişisel gelişim için bir dizi bilgi kaynağı ve gelişim fırsatı sunuyoruz. Buna ek olarak, şirket içi gelişim programlarımızı, mevcut ve gelecekteki iş yerinizde başarılı olmanız için gereken temel becerileri size kazandıracak şekilde tasarladık.

Ayrıca, özel dijital öğrenme portföyümüz olan "Teva Grow" aracılığıyla öğrenme fırsatları sunuyoruz. Teva Grow, her çalışana, 17.000'den fazla sektör lideri kursa erişim ile pazardaki rekabetçi yeteneklerini sürdürmeleri için çeşitli hibrit öğrenme seçenekleri sunar.

 
 


Teva’daki İş Fırsatlarına Göz Atın