Taahhüdümüz

Sağlık hizmetlerinin gittikçe artan bir hızla gelişmeye devam ettiği bir dünyada, hastalara ve sağlıklarına sıkı sıkıya bağlı kalmaya devam ediyoruz. Bu büyük sorumluluk aynı zamanda büyük bir fırsat; yalnızca ihtiyaç duyanlara ilaç ve sağlık çözümleri sunmak için değil, aynı zamanda yaşamları iyileştirmek ve kalıcı bir sosyal etki yaratmak için bir fırsat.

Sağlık hizmetini daha erişilebilir kılmanın birçok zorluğunu ele almak için üzerimize düşeni yapıyoruz. Ayrıca, davranış tarzımızın ve işlerimizi yürütme şeklimizin önemli olduğunu da biliyoruz. Bu, etik, sorumlu ve sosyal güdümlü iş uygulamalarını sürdürmeye dikkat ettiğimiz ve büyük küresel sağlık sorunlarının üstesinden gelmeye yardım ettiğimiz anlamına gelir. Bu tür faaliyetlerle, en çok ihtiyaç duyanlar için önleme ve tedaviye erişimi artırarak, sosyal bir etki yaratmayı hedefliyoruz.

Yaklaşımımız

Dünyanın en büyük jenerik ilaç üreticisi olan Teva, 115 yıldan uzun süredir temel tedavileri erişilebilir ve ekonomik hale getirme konusunda ön saflarda yer almaktadır. Ayrıca yerel toplumların yanı sıra küresel liderlerle anlamlı ortaklıklar kurarak hem sosyal hem de ticari etki yaratmaya çalışıyoruz. Bu süreçte dünyanın her yerindeki hastalarımız ve topluluklarımız adına çalışmak için büyüklüğümüzü, ölçeğimizi, uzmanlığımızı ve küresel erişimimizi kullanıyoruz.

Yaklaşımımız üç temele odaklanmıştır: sağlığa erişim, sağlık etki programları ve sorumlu iş uygulamaları ve sürdürülebilirlik.

Konumlarımız ve politikalarımız

115 yıldan uzun süredir, Teva işimizin her alanında sorumlu davranmaya, bütünlüğü korumaya ve şeffaflığı sağlamaya bağlı kalmıştır. Politikalarımız ve konumlarımız, hem Teva’yla hem de toplumla ilgili konulara yönelik istek ve yaklaşımlarımızı yansıtmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz her yerde iş uygulamalarımıza, davranışlarımıza ve kararlarımıza rehberlik ederler. Bu politikaların ve pozisyonların iletişiminin yapılması ve düzenli olarak güncellenmesi, Teva’nın sorumlu, sürdürülebilir standartlarını korumamıza yardımcı olmaktadır.

Teva’nın Pozisyonları ve Politikaları hakkında daha fazla bilgiyi buradanedinin burası.