Sosyal Haklar & Refah

Çin’deki çalışanlar açık havada el kaldırıyor
Teva Çin’de çekilmiş fotoğraf

Bu makaleyi paylaş:

Her gün dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insanın daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olmaktan büyük gurur duymakla birlikte, hastalarımız kadar çalışanlarımızla ilgilenme konusunda da tutkuluyuz.

İyi bir refahın bütünsel bir yaklaşıma dayandığına inanıyoruz. Bu nedenle, elimizden gelenin en iyisini yapabilmemiz için fiziksel, mental, finansal ve sosyal ihtiyaçlarımızı karşılamalıyız. Teva'nın tüm refah faaliyetlerinin çerçevesini birbiriyle bağlantılı bu dört sütun oluşturmaktadır.

Ücret ve finansal getirilerden esnek çalışma, sağlık yardımları ve sürekli kariyer gelişimi fırsatlarına kadar, sosyal haklar paketimiz ve çeşitli refah girişimlerimiz, işte olduğu kadar günlük hayatta da elinizden gelenin en iyisini yapmanızı sağlamakla ilgilidir.

Farklı insanların farklı şeylere ihtiyaç duyduğunun da farkındayız. Bu nedenle, sosyal haklar teklifimizi çalışanlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde aktif olarak düzenliyoruz. Bu, kökeniniz, kültürel veya etnik geçmişiniz, aile durumunuz veya yaşınız ne olursa olsun, çeşitlilik içeren iş gücümüzü destekleme yollarımızdan biridir. Hayatınızı kolaylaştırmak ve işinizi daha da ödüllendirici hale getirmek istiyoruz.

Daha ödüllendirici bir kariyerin tadını çıkarın

Çalışanlarımızı ve yöneticilerimizi desteklemek için, profesyonel ve kişisel gelişim için bir dizi bilgi kaynağı ve gelişim fırsatı sunuyoruz. Finansal devamlılığın genel refahınız üzerindeki öneminin farkındayız, bu nedenle adil ve rekabetçi bir ücret paketi sağlamanın yanı sıra, uzun vadede finansal istikrar sağlamaya yardımcı olmak için çok sayıda tasarruf ve emeklilik planı sunuyoruz. Ayrıca, bireysel performansınızın takdir edildiği ve ödüllendirildiği teşvik temelli programlar sunuyoruz.

Daha iyi bir denge bulun

Teva'da birliktelik ruhu benzersizdir. Birlikte çalışıyor, büyüyor ve kendimizi arkadaşlarımızdan oluşan destekleyici ekipler olarak görüyoruz. Kısacası, birbirimizle çalışmayı seviyoruz. Ancak ailenin her şeyden önce ilk gelen olduğunu ve iş dışında başka tutkularınız olduğunu biliyoruz. Teva, çalışanlarımızın iş dışındaki yaşamlarını ve ilgi alanlarını önemser ve bunlara saygı duyar. Hem iş hem de ev yaşamınızı başarılı bir şekilde birbirine bağlamanın genel refahınız için çok önemli olduğunun farkındayız.

Siz yolunuza devam ederken size yardımcı olmak amacıyla mümkün olan her yerde esnek çalışma programları (göreviniz izin veriyorsa), izinler ve tatiller sunuyoruz. Ayrıca, bulunduğunuz yeri baz alarak size, ailenize ve sevdiklerinize sunulan çeşitli avantajlar ve kutlama etkinlikleri ile karşılacaksınız.

Sağlıklı Yaşam Sizinle Başlar

Kendinizi iyi hissettiğinizde, hem kişisel hem de profesyonel olarak iyi işler yapabileceğiniz olgusunun farkındayız. Bu nedenle, fiziksel, mental ve sosyal açıdan en iyi durumda olmanıza yardımcı olmayı amaçlayan çeşitli refah programları ve etkinlikleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Çeşitli tıbbi ve sağlık planlarına erişim sağlamanın yanı sıra, özenli, saygılı ve kapsayıcı bir ortamı beslerken çalışmak için güvenli bir yer sağlamaktan büyük gurur duyuyoruz. Ayrıca, önerilen programlar, yardımlar ve faaliyetler de dahil olmak üzere genel Refahınızı desteklemek için içgörüler ve rehberlik sunuyoruz. Ayrıca, Çalışan Destek Programımız mental sağlığa özel kaynak ve destek paylaşımına odaklanmıştır.

Size bir şeyleri geri vermeniz için zaman tanıyoruz

İnsanların yaşamlarında olumlu bir fark yaratma taahhüdümüz, hizmet verdiğimiz hastaların yanı sıra dokunduğumuz toplulukları da kapsamaktadır.

Bu durum, birçok yerel toplulukta insani yardım amaçlarını destekleyen sosyal etki gönüllülük programlarımızdan daha iyi hiçbir yerde kanıtlanamaz. Çalışanlarımıza sadece katılarak bir şeyleri geri verme fırsatı vermekle kalmıyor, aynı zamanda bunu yapabilmeniz için size her yıl ücretli saatler sunuyoruz.

İlerlemenize en az sizin kadar bağlıyız

İster işe giriş seviyesinde ister liderlik pozisyonunda bize katılıyor olun, profesyonel ilerlemenize yardımcı olmak için bir dizi öğrenme ve gelişim kaynağı ve programı sunuyoruz.

Kariyerinizi geliştirmeniz için sizi güçlendiren ve özel rolünüzde başarı için doğru yetenekleri oluşturmanıza yardımcı olan çeşitli programlar bulacaksınız. Global bir ortamda başarılı olmak için yeni beceriler kazanacaksınız ve geleceğin profesyonel zorluklarına iyi bir şekilde hazırlandığınızdan emin olacağız.

Aramızda bu kadar çok lider varken, bulundukları rollerde mükemmelleşmelerini sağlayacak gerekli becerileri geliştirmek üzere özel Liderlik Gelişim programları tasarladık. Liderlik, kurumsal DNA'mızın bir parçasıdır ve kendimizi desteklemeye adadığımız yaşam boyu öğrenme yolculuğudur.


Teva’daki İş fırsatlarına Göz Atın