Değerlerimiz

Her gün yaptıklarımız önemlidir

Sağlığı geliştirmek için tutku ve adanmışlıkla çalışıyoruz. Bizim kültürümüz sadece ne yaptığımızla değil, aynı zamanda nasıl yaptığımızla ilgili.

Değerlerimiz, toplu olarak neye inandığımızı gösterir, en iyi yönümüzü temsil eder ve yaptığımız her şeyde bize rehberlik eder. Misyonumuz ve değerlerimiz çalışanlarımız tarafından ortaya konmuştur. Bize ait ruh ve kültürümüzden gelen öykülerden doğar ve bizleri eşsiz kılan özellikleri temsil ederler. 

Teva’nın misyonu, jenerik ve biyofarmasötiklerde küresel bir lider olmak ve hastaların hayatlarını iyileştirmektir.

Bu yaptığımız her şeye anlam katar ve her sabah işe gelmemizin sebebidir. Bu bizim, Teva çalışanlarının, dünyadaki milyonlarca insana daha iyi günler ve daha iyi sağlık sunmak için bağlılığımızın, yeteneklerimizin, becerilerimizin yanı sıra tutkumuzu ve insani dokunuşumuzu katmamızla ilgilidir. Misyonumuz ve değerlerimiz sayesinde hastalarımızın, müşterilerimizin, meslektaşlarımızın ve hizmet verdiğimiz toplumların aldığımız tüm kararların merkezinde bulunduğundan emin oluruz.

Öncülük etmek

Öncülük etmek

Sektörde bir lider olmak ve sürekli değişen bir ortamda mükemmellik markası haline gelmek istiyoruz. Piyasaya ilk çıkan olmak ve fırsatları değerlendirmek konusunda tutku sahibiyiz. Liderliğin, insanlarla ve insanlar sayesinde gerçekleştiğine inanıyoruz.

Odak ve Sorumluluk

Odak ve Sorumluluk

Yaptığımız her şeye odaklıyız. Net hedefler belirliyoruz ve çabalarımızı, dikkatimizi ve enerjimizi bu hedefleri gerçekleştirmek üzerine yoğunlaştırıyoruz. Söylediğimiz şeyi yapıyoruz ve kendimizi eylemlerimizden ve sonuçlarından sorumlu tutuyoruz.

Birlikte başarmak

Birlikte başarmak

Hepimiz tek bir şirket için çalışıyoruz; Teva. Birlikte daha etkin bir biçimde, yakın iş birliği ve uyum içinde çalışarak tüm potansiyelimizi kullanıyor ve başarımızı yönlendiriyoruz.

Değer Yarattığımız Yerde Yenilikçilik 

Değer Yarattığımız Yerde Yenilikçilik

Hastalar, sağlık sistemindeki ortaklarımız ve paydaşlarımız için değer yaratmak için yenilikler yapıyoruz. Mevcut ve gelecekteki karşılanmamış ihtiyaçlar için çözümler yaratarak başarıyı yakalamak üzere sürekli orijinal ve daha iyi yollar arıyoruz.

Önemsemek 

Önemsemek

Önemsiyoruz. Hastaların, tıbbi görevlilerin ve temas halinde olduğumuz toplulukların refahını önemsiyoruz. Çeşitliliğe saygı gösteren ve kapsayıcı bir çalışma ortamı yaratarak çalışma arkadaşlarımızı önemsiyoruz.

Ailelerimizi gururlandırmak 

Ailelerimizi gururlandırmak

Teva sağlığı iyileştirir ve her gün insanların refahına katkıda bulunur. Bunu, dürüstlük içinde hareket ederek ve en yüksek kalite, etik ve uyumluluk standartlarını koruyarak yapıyoruz.