Değerlerimiz, toplu olarak neye inandığımızı gösterir, en iyi yönümüzü temsil eder ve yaptığımız her şeyde bize rehberlik eder. Misyonumuz ve değerlerimiz çalışanlarımız tarafından ortaya konmuştur. Bize ait ruh ve kültürümüzden gelen öykülerden doğar ve bizleri eşsiz kılan özellikleri temsil ederler. 

Teva’nın misyonu, jenerik ve biyofarmasötiklerde küresel bir lider olmak ve hastaların hayatlarını iyileştirmektir.

Bu yaptığımız her şeye anlam katar ve her sabah işe gelmemizin sebebidir. Bu bizim, Teva çalışanlarının, dünyadaki milyonlarca insana daha iyi günler ve daha iyi sağlık sunmak için bağlılığımızın, yeteneklerimizin, becerilerimizin yanı sıra tutkumuzu ve insani dokunuşumuzu katmamızla ilgilidir. Misyonumuz ve değerlerimiz sayesinde hastalarımızın, müşterilerimizin, meslektaşlarımızın ve hizmet verdiğimiz toplumların aldığımız tüm kararların merkezinde bulunduğundan emin oluruz.

Leading the way

Öncülük etmek
Sektörde bir lider olmak ve sürekli değişen bir ortamda mükemmellik markası haline gelmek istiyoruz. Piyasaya ilk çıkan olmak ve fırsatları değerlendirmek konusunda tutku sahibiyiz. Liderliğin, insanlarla ve insanlar sayesinde gerçekleştiğine inanıyoruz.

Focus and Accountability

Odak ve Sorumluluk
Yaptığımız her şeye odaklıyız. Net hedefler belirliyoruz ve çabalarımızı, dikkatimizi ve enerjimizi bu hedefleri gerçekleştirmek üzerine yoğunlaştırıyoruz. Söylediğimiz şeyi yapıyoruz ve kendimizi eylemlerimizden ve sonuçlarından sorumlu tutuyoruz.

Getting it done together

Birlikte başarmak
Hepimiz tek bir şirket için çalışıyoruz; Teva. Birlikte daha etkin bir biçimde, yakın iş birliği ve uyum içinde çalışarak tüm potansiyelimizi kullanıyor ve başarımızı yönlendiriyoruz.

Innovating Where We Create Value 

Değer Yarattığımız Yerde Yenilikçilik
Hastalar, sağlık sistemindeki ortaklarımız ve paydaşlarımız için değer yaratmak için yenilikler yapıyoruz. Mevcut ve gelecekteki karşılanmamış ihtiyaçlar için çözümler yaratarak başarıyı yakalamak üzere sürekli orijinal ve daha iyi yollar arıyoruz.

Caring 

Önemsemek
Önemsiyoruz. Hastaların, tıbbi görevlilerin ve temas halinde olduğumuz toplulukların refahını önemsiyoruz. Çeşitliliğe saygı gösteren ve kapsayıcı bir çalışma ortamı yaratarak çalışma arkadaşlarımızı önemsiyoruz.

Making our families proud 

Ailelerimizi gururlandırmak
Teva sağlığı iyileştirir ve her gün insanların refahına katkıda bulunur. Bunu, dürüstlük içinde hareket ederek ve en yüksek kalite, etik ve uyumluluk standartlarını koruyarak yapıyoruz.