Farklı olmaya cesaret edin

Dünyanın her yerinde milyonlarca insana daha iyi günler sunmak için Teva’ya katılın.

Teva bir asırdan uzun süredir mükemmellik geliştiriyor ve bugün dünya çapında lider bir jenerik ilaç firması ve sektördeki ilk 15 şirketten biri haline geldi 01.

Dünya genelinde 60 ülkede 43.000’ten fazla çalışanla 02, Teva’da bakış açısı, deneyim ve yetenek çeşitliliği devam eden başarılarımızın sürekliliğin anahtarıdır. Büyük bir güce sahip organizasyon kültürümüz size insanların yaşamlarında gerçek bir fark yaratma ve kariyerinize değer katma fırsatı sunuyor.

İyi fikirleriniz mi var?

Teva harika fikirlerin zenginleştiği bir yerdir. Çalışanlarımızı güçlendirmeye, yeni zorluklarla karşı karşıya getirerek profesyonel olarak büyümelerine ve gelişmelerine olanak vermeye inanıyoruz. Çalışanlarımıza şunları sunuyoruz:

  • Çok çeşitli iş ve uzmanlık alanları
  • Eşsiz bir yaratıcı organizasyon kültürü
  • Kişisel ve profesyonel gelişim için bol fırsat çeşitliliği

Entegre Yenilik

İnovasyon, Teva’da yaptığımız her şeyin özüdür. Sürekli değişen bir ortamda ön saflarda yer almak için, yeni ilaçlardan ve biyolojik temelli tedavilerden karmaşık jenerik ilaçlara, dijital entegrasyon ve ileri üretim yöntemlerine kadar gelişmekte olan ilaçlara ve daha fazlasına yaratıcı, bütünsel bir yaklaşım uyguluyoruz. Yaşamı daha iyi hale getirmek için hasta ihtiyaçlarıyla bütünleşebilen erişilebilir, yüksek kaliteli tedavi çözümleri tasarlıyoruz.


Referanslar

  1. Back to contents.

    Halka açık kaynaklardan gelen 2018 gelir verilerine dayanır

  2. Back to contents.

    Teva 2018 yıl rapor dosyası