Tedavi Alanları

Temel tedavi alanlarımıza genel bakış.

Merkezi Sinir Sistemi (MSS)

Teva, Merkezi Sinir Sistemi (MSS) rahatsızlıklarından etkilenen hastaların ve ailelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için ilaçlar sunmaya adanmıştır.

Merkezi sinir sistemi (MSS) bozuklukları tedavilerinde dünya lideri olan Teva, dünya genelindeki ülkelerde nörolojik ve nörodejeneratif hastalıkları, ağrı ve uyku bozuklukları olan hastaları tedavi eden ürünler sunmaktadır.

Teva ayrıca migrende ve sosyal açıdan sorumlu ağrı tedavilerinde de yenilikçi çözümler geliştirmektedir.

Solunum Sistemi

Teva, astım, alerjik rinit ve kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) dahil olmak üzere solunum hastalıklarından mustarip insanlara kaliteli tedaviler sunmayı taahhüt etmektedir. Solunum sistemine yönelik yenilikçi yaklaşımımız, tedavilerin yeni dağıtım sistemleri ve hasta ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ilaçlar yoluyla optimize edilmesine odaklanmıştır.

Teva, solunum yolu hastalıkları için mevcut tedavi kapsamında iki ana konuyu ele alan tedavi seçenekleri geliştirmeye ve sağlamaya odaklanmıştır: 1) tedaviye bağlılık ve uyum ve 2) standart bakım tedavisi kullanılmasına rağmen kontrol edilemeyen astımı tedavi etme.

Astım tedavisinde amaç astım kontrolünü sürdürmektir, böylece astımı olan insanlar iyi akciğer fonksiyonlarını koruyabilir, daha az semptom yaşayabilir ve daha az astım krizi geçirebilir. 

Teva, kontrol edici ve kurtarıcı tedavileri içeren bir dizi solunum ilacı sunmaktadır. Ayrıca yeni tedavi seçeneklerinin geliştirilmesini de taahhüt ediyoruz. Teva, ihtisas ilaçlarındaki (küçük moleküller ve biyolojik ürünler dahil) bütünleşik güçlü yönlerimizi yenilikçi cihazlar ve jenerik ürünlerle birleştirmeye odaklanmıştır. 

Halihazırda mevcut olan ilaçlarımıza ek olarak, Teva ürün geliştirme seçeneklerini daha da arttırmak ve solunum alanındaki karşılanmamış ihtiyaçları ele almak amacıyla halen geliştirilmekte olan geniş bir tedavi seçenekleri yelpazesine sahiptir.

Onkoloji

Kanserli hastaların yaşamlarında köklü bir fark yaratıyoruz. Onkoloji hastalarına, tedavi rejiminin bir parçasını oluşturan çok sayıda biyolojik ilaç da dahil olmak üzere çeşitli tedaviler sunuyoruz.

Migren ve Ağrı Yönetimi

Teva, kanserli erişkin hastalarda ağrı tedavisi, kas-iskelet sistemi hastalıklarında kas spazmının giderilmesi ve migren ağrıları çeken erişkinlerde akut ağrı ve bulantı tedavisi için etkili çözümler sunmaktadır.