Ödünsüz Kalite

Her bir ürünümüzün bir insanın sağlığını etkileyeceğini biliyoruz

Yaptığımız her işte kaliteye olan bağlılığımızdan ödün vermeyiz. Kalite anlayışımız malzeme tedarikinden, üretime, ilaçlarımızın geliştirmesinden, üretim, dağıtım ve pazarlama aşamalarının tamamını kapsar.

Son teknolojiye sahip olan üretim tesislerimiz, Odağımızin kalitesini güvenceye almak için gelişmiş test ekipmanlarıyla donatılmıştır. Ekipmanlarımızın tamamı test edilip onaylanmış ve her üretim süreci valide edilmiştir. Odağımızde yalnızca en yüksek kalitedeki malzemelerin kullanıldığından emin olmak için tüm tedarikçi prosedürleri katı kontrollere tabi tutulur.

Tesislerimizden 26 tanesinin FDA tarafından, 31 tanesinin de EMA tarafından onaylanması, Teva'nın İyi Laboratuvar Uygulamaları (GLP) , İyi Üretim Uygulamaları (GMP) İyi Klinik Uygulamalara (GCP) titizlikle uyduğunun göstergesidir. Ayrıca, ilaç üretim tesislerimizin her biri, dünya çapında en az iki düzenleyici makam tarafından denetlenip onaylanmaktadır.

Mevcut başarılarımızla yetinmeyip; uygulamalarımızı iyileştirmeyi, süreç ve prosedürlerimizi güncellemeyi sürdürürüz. . Dünyadaki geniş faaliyet alanımız nedeniyle, hastalarımıza güvenli ve etkili ürünleri, doğru zamanda, doğru koşullarda sunabilmek için güvenilir ve maliyet etkin bir dağıtım kritik önem taşımaktadır.

Tedarik zincirimizin etkinliği için üretim ağımız sürekli olarak optimize edilmektedir. Bu da yüksek hacimli, ileri teknolojiye sahip dağıtım tesisleri sayesinde mümkün olmaktadır. İşte biz bu benzersiz tesislerimiz sayesinde Odağımızi hızlı ve güvenilir bir biçimde teslim ediyoruz. İmkanlarımızı ve kapasitemizi sürekli olarak gözden geçiriyor ve hastalarımızın yüksek kaliteli sağlık ürünleri aldığından emin olabiliyoruz.

Mükemmelliyetçilik hedefimizin özü ve başarısı, küresel ekibimizin değerlerinde gizlidir. Çalışanlarımızın bağlılığı ve sorumluluk anlayışı, ürettiğimiz her ürünün başka bir insanın sağlığını etkileyeceği bilincinden kaynaklanıyor.

Sorumluluğumuzun bilincindeyiz: Hayatı iyileştirme kararlılığımızın temel taşını sağlık anlayışımız oluşturuyor.