Jenerik Ürünler Ar-Ge

Jenerik ürünler Ar-Ge'mizde, jenerik ürünlerle ilgili gözle görülenden çok daha fazlası vardır. Çalışmalarımıza yaratıcılık, yenilikçi düşünce ve analiz etme, formülleştirme ile zamanında ve etkili bir şekilde uygulamaya koyma becerilerini katarız. Bu özellikle, gerçek rekabet avantajımızı ortaya koyduğumuz karmaşık, geliştirmesi zor jenerik ürünler alanında geçerlidir.
Jenerik ürünler. Gözle Görülenden Daha Fazlası

Jenerik ürünler Ar-Ge bölümümüz, özel ilaçlar ve reçetesiz ürünler geliştirme konusundaki kapsamlı klinik uzmanlığımızla sıkı bir şekilde entegredir. Bu, bizi entegre bir jenerik ve özel (markalı) Ar-Ge kapasitesine sahip tek global farmasötik şirket yapmaktadır. Jenerik ürünler Ar-Ge bölümünün ve özel ilaçlar Ar-Ge bölümünün birlikte çalışmasıyla, bu benzersiz güç, yetenek ve beceri kombinasyonu yeni fikirlere ve geliştirilmiş yeniliklere olanak sağlar.

Mirasımızla Gurur Duyarken Yeni Olasılıklardan İlham Alıyoruz

Harika ilaç fikirlerinin arkasında harika akıllar vardır. Ar-Ge grubumuzun olağanüstü bir profesyonellik anlayışı vardır. Bunu hız, esneklik ve dünya çapındaki hastalar, sağlık uzmanları ve müşteriler için değer oluşturma isteği destekler. Jenerik ürünler Ar-Ge alanındaki gücümüz keşif ve yeniliği desteklemeye yönlendirilmiştir.

Benzersiz Teknoloji

Jenerik ürünler Ar-Ge alanındaki kapasitemiz tablet, kapsül, sıvı, merhem ve kremlerin ötesine geçerek çok çeşitli dozaj formlarını ve uygulama sistemlerini kapsar hale gelmiştir. Bunlara steril cihazlar, modifiye edilmiş salımlı paranteral enjektabl ürünler, transdermal yama ve filmler ve nazal süspansiyonlar dahildir. Jenerik ürünler Ar-Ge grubumuz, uzun salımlı ürünlerden ilaç-cihaz kombinasyonlarına kadar uzanan çok çeşitli özel uygulama teknolojileri geliştirmeye devam ediyor.

Dünyadaki Daha Çok İnsan için Daha Fazla Değer

Çok sayıda terapötik alanda uygun fiyatlı ilaç sunmak için hiç durmaksızın dünya genelinde çalışıyoruz. Jenerik ürünler Ar-Ge çalışmalarımız Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Latin Amerika, İsrail, Japonya ve Hindistan'daki geliştirme merkezlerinde yapılır. Hastaların karşılanmayan ihtiyaçlarını karşılamak ve sağlık sonuçlarını geliştirmek için karmaşık, üretilmesi zor, yüksek değerli tedavi seçeneklerine odaklanıyoruz.

Biliyor muydunuz?

Dünyanın lider jenerik ürün şirketiyiz:

  • Tüm dünyada yılda yaklaşık 200 milyon hastaya jenerik ilaçlarımızla yardım ediliyoruz
  • ABD'deki her 8 farmasötik reçeteden yaklaşık birinde Teva ürünü vardır*
  • NHS ilaç faturasında £2,8 milyar tasarruf yapılmasına olanak tanıyan, Birleşik Krallık Ulusal Sağlık Hizmeti (NHS) için ilaç sağlayan tek en büyük tedarikçiyiz.
  • Teva 1000'den fazla jenerik molekül pazarlamaktadır ve geliştirmekte olduğu yüzlerce molekül vardır
  • Dünya genelindeki hastalar için Teva yılda 73 milyar hap üretir
  • IMS Health NPA MAT, Haziran 2014.