Hastalar Teva’nın Adanmışlığı ve Bağlılığını Takdir Ediyor

Dördüncü yıllık PatientView anketi Teva'nın hastaların gözünde "Kurumsal bir Yıldız" olduğunu ortaya koydu. İlaçların erişilebilir hale getirilmesi hasta grupları için temeldir.
Hastalar Konuştu: Kurumsal bir Yıldız: Teva

Nörolojik bozukluklara ilgisi olan 165 hasta grubuna göre, Teva "Kurumsal bir Yıldız". Bu, PatientView tarafından 2014’te gerçekleştirilen ve dünya çapındaki lider 18 ilaç şirketinin kurumsal itibarını değerlendiren bir global anketin sonucudur.

Genel Sıralamada İkinci

Teva genel sıralamada nörolojik hasta grupları tarafından ikinci sıraya yerleştirildi. Şirketin hasta güvenliliği ve şeffaflık performansı yüksek puanlar aldı. Ayrıca, hastalar MSS odaklı tedavilerin sürekli bazda geliştirilmesine ve Özel İlaçlar MSS iş faaliyetlerimizin parçası olarak hasta destek programlarına olan adanmışlığımızı takdir etti. Buna ek olarak, hasta grupları nörolojik tedavi alanında Teva'nın birçok jenerik ürününe övgüde bulundu.

Teva Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Global MSS Başkanı Mike Derkacz şunları söylüyor: "Destekledikleri kişiler adına dünya çapında çok önemli işlere imza atan nörolojik hasta grupları tarafından takdir edildiğimiz için onur duyuyoruz. Teva'da MSS'ye odaklanmamız (multipl skleroz, nörodejeneratif hastalıklar, ağrı ve migren dahil) işimizin esasını oluşturur ve güçten düşürücü nörolojik hastalıkları olan kişilerin karşılanmamış ihtiyaçları için çözüm sunan güvenli ve etkili tedaviler, yenilikçi teknolojiler ve kapsamlı destek programlarının sürekli bazda geliştirilmesi konusunda kararlıyız."

Hasta Gruplarının Odak Noktası

PatientView raporuna göre, Teva MSS odaklı tedavilerin sürekli bazda geliştirilmesi, hasta güvenliliği ve şeffaflık ve Özel İlaçlar MSS iş faaliyetlerimizin parçası olarak hasta destek programlarımız konusunda listenin en üst sırasında yer alıyor. Ayrıca, adil fiyatlandırma ve jenerik portföyümüzün yüksek kalitesi bu sıralamayı elde etmemize katkıda bulundu. Son olarak, Teva'nın nörolojik hastalıklara odaklanan Ar-Ge portföyünün gücü de kilit bir faktördür.

Raporda ayrıca nörolojik hasta gruplarının %14.7'si ve tüm tedavi alanlarındaki hasta organizasyonların %14.3'ünün pratik uygulamalı yüksek kalitede ürünler sağlamanın bir şirketin küresel ilaç şirketleri arasında öne çıkmasını sağladığına inandığı belirtiliyor.

Teva’nın PatientView raporundaki sıralamasıyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...