Felsefemiz

AR-GE, Teva’da farklı şekilde ele alınır. Biz sadece ilaç geliştirmeyiz, ilacın daha ötesine ulaşmayı hedefleyen bir felsefeye sahibiz: Hastaların ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarına çare olacak bütünsel bir odakla entegre AR-GE yaparız.
Entegre Inovasyon

Teva olarak belirli bir hastalığın veya semptomun sadece tedavisine değil, tedavinin hastaların hayatlarına nasıl uyum sağladığına da odaklanıyoruz. Hastaların ilacı nasıl, nerede ve hangi sıklıkla aldıkları ve tedavinin etkinliği ile de ilgileniyoruz. Bu bütünsel yaklaşım işi farklı yapabilmemizden kaynaklanıyor. .

Teva’nın araştırma-geliştirme fonksiyonu, var olan moleküller üzerinde inovasyon yapabilen, jenerik ve OTC ilaçlar üzerinde çalışabilen, endüstrinin önemli entegre ar-ge yapılanmalarından biridir. Bu yapı, araştırma ve geliştirme sürecimize taze fikirler, farklı bakış açıları ve daha kapsamlı bilgi getiriyor. Bütünsel yaklaşımımız sayesinde, hastaların ihtiyaçlarını karşılayan yeni tedavi olanaklarını keşfetmemizi sağlıyor. Araştırma-geliştirme grubumuz, karşılanmayan hasta ihtiyaçlarına yanıt vermek ve farklı seçeneklere acilen ihtiyaç duyan belirli hasta popülasyonlarına yardımcı olmak amacıyla New Therapeutic Entities® (NTE) kavramını geliştirdi. NTE kavramı ile ilaç miktarını veya yan etkileri azaltmak için farklı molekül kombinasyonları geliştiriyoruz – sağlığı geliştirmek, insanların daha iyi hissetmesini sağlamak için.